Сьогодні: 19 березня 2024, 07:30




Відповісти  [ 1 повідомлення ] 
 Чупакабра з Тернопільщини схожа на кенгуру та їсть кукурудзу 
Автор Повідомлення
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Чупакабра з Тернопільщини схожа на кенгуру та їсть кукурудзу
Україну продовжують наповнювати чутки про загадкових тварин

Загадкову чупакабру бачили мешканці двох сіл в Збаразькому районі Тернопільської області. Районна газета "Народне слово" опублікувала розповідь мешканки села Бодаки, яка бачила тварину, пасучи корову. Звір був рудим, без шерсті з гладкою шкірою. Пенсіонерці тварина видалася схожою на кенгуру - вона відігнала її палицею.

У виданні, з посиланням на мешканців прилеглих сіл, подана інформація, що чупакабру бачили за поїданням качанів кукурудзи.

"Про ту чупакабру в селі ще з минулої осені говорять. Люди приходили в сільраду, казали - зробіть щось. Я тут вже з співробітницею жартую. Кажу - давай ти станеш з одного боку села, я з іншого, і так будемо чупакабру ловити. Ми повідомили про звернення громадян дільничному інспектору. Не знаю навіть, що про ту чупакабру думати. В нас В нас лісів багато - може щось і водиться" - розповіла Gazeta.ua секретар сільради Бодаків Оксана Савчук.

На пагорбах за Бодаками місцеві люди нещодавно знайшли великі нори. Підозрюють, що чупакабра може жити саме там. В сільраді таку версію не відкидають, однак припускають, що це можуть бути звичайні лисячі нори.
В сусідньому селі Лози чупакабра також з'являлася.

"Ще кілька років тому один мій родич розповідав, що їхав машиною, а дорогу йому перебігла якась незрозуміла тварина - не то лис, не то собака, не то олень. Ще одні люди розповідали, що їх в лісі переслідував звір і видавав дивні звуки. Останнім часом, правда, все стихло", — повідомила бухгалтер сільради Лоз Наталя Брега.

За матеріалами: Gazeta.ua

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


23 квітня 2010, 14:02
Профіль WWW
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 1 повідомлення ] 

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
 cron

При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на http://www.anomaly.pp.ua обов'язкове.

Зв'язок з адміністрацією сайту: admin[пошта]anomaly.pp.ua


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов ufology-news.com