Сьогодні: 19 березня 2024, 07:47




Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
 В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру 
Автор Повідомлення
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
В Тиньзине (лесной поселок в Энгельсе) прокатилась волна загадочных случаев умерщвления домашних кроликов. Неизвестное животное по ночам разоряет вольеры, оставляя трехпалые следы на земле и в деревянных клетках. Хищник умудрился задушить уже более полусотни зверьков. Причем утверждается, что некоторых кроликов зверь не просто задушил, а обескровил. Об этом сообщает общественно-политический еженедельник "Новая Газета" (г. Энгельс).

Журналисты с левого берега выяснили, что о необычных убийствах домашних кроликов в энгельсской милиции узнали из заявления местной пенсионерки. В ночь на 12 апреля у нее были убиты четыре зверька. Тела кроликов, по ее словам, лежали на земле в ряд, без видимых повреждений, все в одной позе. У одного из животных имелась аккуратная ранка на шее. На поломанных кроличьих клетках остались следы когтей крупного животного.

Кроме того, энгельсская "Новая Газета" сообщает, что недавно появилось несколько свидетелей, которые заявляют, что видели таинственного зверя. Девушка, проживающая в том же районе, сообщила, что поздно вечером возвращалась домой и в темном переулке увидела, как ей сначала показалось, собаку. Приблизившись, животное перепрыгнуло через ее голову и скрылось. Девушка утверждает, что успела разглядеть это существо: это был монстр с крысоподобной головой.

"Правоохранители, похоже, серьезно озадачились слухами о так называемой чупакабре, - пишет "Новая Газета". - Опрашивая соседей, участковый уполномоченный выяснил, что это не первый случай в этом районе. Ранее у одной гражданки были задушены восемнадцать кроликов, у другого хозяина - тридцать, причем их тела, также без видимых повреждений, были сложены в кружок. Но больше всего привели к замешательству слова одного из потерпевших".

"Бывший сотрудник правоохранительных органов рассказал милиционерам, что лично видел этого зверя и даже пытался его зарубить, но чупакабре, за которой он некоторое время гонялся с топором, удалось сбежать. По словам мужчины, это животное размером с овчарку, голова у него действительно крысиная, а телосложение как у кенгуру. "Зверь явно истощен, - утверждает свидетель, - кожа да кости, но перемещается быстро", - сообщает газета.

По материалам: nversia.ru

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


06 травня 2010, 20:57
Профіль WWW
Користувач

З нами з: 03 червня 2009, 23:50
Повідомлень: 22
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
:hahaha:Хай меньше пют :drinks: :wall:


06 травня 2010, 21:04
Профіль
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Гиена полосатая - вот вам и крыса, и собака и кенгуру = все вместе

Зображення

Облик гиены не способствует положительному имиджу этого животного в фольклоре

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... Hayena.jpg


Востаннє редагувалось IgorEIBC в 08 травня 2010, 23:00, всього редагувалось 1 раз.



08 травня 2010, 15:42
Профіль WWW
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
IgorEIBC написав:
Гиена полосатая - вот вам и крыса, и собака и кенгуру = все вместе

http://www.dkimages.com/discover/previe ... 085902.JPG

Облик гиены не способствует положительному имиджу этого животного в фольклоре

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... Hayena.jpg


Гієна не схожа на кенгуру, у неї передні кінцівки довші ніж задні, у кенгуру навпаки. Очевидці впевнені, що чупакабра скаче на задніх лапах, як кенгуру.

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


08 травня 2010, 16:49
Профіль WWW
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Хто саме із очевидців? Назвіть Фамілії, Імена і т.д.
Зрозуміте мене Андріє - поняття очевидці дуже "розтяжиме"

А Ви самі спілковуались із очевидцями віч-на-віч?
Так я розумію, що подивишись новини і почитавши різні статті про чупакабру - Ви мені перескажете все, що написали і розказали журналісти....
Але - думка журналістів нічого не варта, я вже наслухався стільки різних версій, і почув критику від самих очевидців -"що ті журналюги брехуни і ..." і всякі інші різні гадості - так вони згадують журналістів, які навіть фамілії пишуть очевидців із помилками...

Журналісти із Москви звели все це до версії - що це хомячок Ющенка втік, а в селах люди всі пяниці
Журналісти із Києва - все це звели до Американської чупакабри
Журналісти із Рівного - взагалі не знали, що і сказати по цьому питанні

В противагу у мене є всі звіти по експедиціях науково-дослідних центрів по Україні, а таких експедицій було не мало, і ніде вони не публікувались і не розголошувались..., і вже-ж точно вибачайте но підхід у них суттєво відрізняється від журналістів.
20 березня я сам в одиночку пішов в с.Орестів, щоб зясувати правду - детальніше написано тут:
1)Журнал ведення експедиційних робіт - Орестів 20.03.2010 http://wingmakers.narod.ru/D/Orestov_exp_2010.pdf
2)А також гіпотеза про "Гієну" яку я висвітлив на ЗКС 8 (2 травня 2010) http://wingmakers.narod.ru/D/EIBC8.pdf
Раджу ознайомитись із цими матеріалами, перед тим як у Вас виникнуть ще якісь питання.

Із повагою координатор Міжнародного дослідницького центру EIBC, вчений секретар Координаційної ради дослідників і організацій по вивченню аномальних явищ, група внутрішньої розвідки ...., магістр наук.
Калитюк Ігор.


08 травня 2010, 22:59
Профіль WWW
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
IgorEIBC написав:
Хто саме із очевидців? Назвіть Фамілії, Імена і т.д.
Зрозуміте мене Андріє - поняття очевидці дуже "розтяжиме"

А Ви самі спілковуались із очевидцями віч-на-віч?
Так я розумію, що подивишись новини і почитавши різні статті про чупакабру - Ви мені перескажете все, що написали і розказали журналісти....
Але - думка журналістів нічого не варта, я вже наслухався стільки різних версій, і почув критику від самих очевидців -"що ті журналюги брехуни і ..." і всякі інші різні гадості - так вони згадують журналістів, які навіть фамілії пишуть очевидців із помилками...

Журналісти із Москви звели все це до версії - що це хомячок Ющенка втік, а в селах люди всі пяниці
Журналісти із Києва - все це звели до Американської чупакабри
Журналісти із Рівного - взагалі не знали, що і сказати по цьому питанні

В противагу у мене є всі звіти по експедиціях науково-дослідних центрів по Україні, а таких експедицій було не мало, і ніде вони не публікувались і не розголошувались..., і вже-ж точно вибачайте но підхід у них суттєво відрізняється від журналістів.
20 березня я сам в одиночку пішов в с.Орестів, щоб зясувати правду - детальніше написано тут:
1)Журнал ведення експедиційних робіт - Орестів 20.03.2010 http://wingmakers.narod.ru/D/Orestov_exp_2010.pdf
2)А також гіпотеза про "Гієну" яку я висвітлив на ЗКС 8 (2 травня 2010) http://wingmakers.narod.ru/D/EIBC8.pdf
Раджу ознайомитись із цими матеріалами, перед тим як у Вас виникнуть ще якісь питання.

Із повагою координатор Міжнародного дослідницького центру EIBC, вчений секретар Координаційної ради дослідників і організацій по вивченню аномальних явищ, група внутрішньої розвідки ...., магістр наук.
Калитюк Ігор.


Постраждала жінка, мешканка села П"ятигори Здолбунівського району на Рівненщині, Раїса Середюк в інтерв"ю ТСН чітко сказала, що: “Вона (тварина) скакала високо на двох лапах. Я злякалася й давай з усіх сил утікати. Коли оглянулася, то добре розгледіла жахливі лапи з трьома пальцями-кігтями. Тіло звіра - в шерсті, голова худа й продовгаста. Схожий на вовка, тільки більший і скакав на двох лапах”

Ігор, я ознайомився з Вашими матеріалами. Мої міркування такі:
1. Покази очевидців суперечливі.
2. Сліди з рис. 3 і 4 схожі на собачі, але не виключаю що й вовчі. Для ідентифікації потрібне фото декількох слідів тварини, тобто незрозуміло чи сліди лягають прямолінійно ланцюжком як у вовка чи нерівно, розкидано як у собаки. Пояснюю графічно:

Зображення
Сліди вовка: а — на ходу; б — на скаку

Зображення
Сліди собаки (непрямолінійні)

Вовчий слід більш витягнутий, відбитки двох середніх пальців висунуті до переду і вгнуті до середини, між ними і крайніми пальцями поперек сліду можна провести уявну лінію. На рис.3 і 4 з Ваших матеріалів відбитки лапи зібрані в грудку і уявна лінія, проведена поперек сліду буде одночасно торкатись або пересікати відбитки всіх чотирьох пальців:

Зображення
Сліди передньої лапи вовка (зверху) і собаки (знизу)

Зображення

Ось для прикладу сліди моєї собаки (німецька вівчарка, вага 35-40 кг) на вологому піску:
Зображення

3. На мою думку гіпотеза про гієну сумнівна бо:
а)
Цитата:
Гиены часто тащат добычу в логово и поедают уже там. Логово гиены очень неопрятно, оно обычно сильно захламлено остатками еды, осколками костей. Тяжёлый гнилостный запах чувствуется на большом расстоянии от обиталища полосатой гиены. От самой гиены тоже исходит сильный отталкивающий запах.

б) Гієни не можуть долати високі паркани, собаки можуть (моя псіна перелазить через паркан висотою 1.8 м)
в) Слід гієни мало подібний до слідів на рис.3 і 4
Зображення
Слід гієни

4. Вовки при нестачі здобичі у лісі можуть заходити у сільські господарства. Мені доводилось бачити в Прикарпатті, як вовки загризли і відтягнули 150 кілограмову свиню на відстань 200 метрів від стайні. Зламати кролячі клітки для них не проблема.

5. Очевидці описуючи звіра порівнюють його з вовком, але мені якось невіриться, що вони коли-небудь бачили зблизька живого вовка...

6. Журналісти навіяли паніку на людей тому навіть якщо тхір витягне кроля чи курку з їхньої господарки, селяни будуть стверджувати, що це витівки чупакабри.

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


09 травня 2010, 21:56
Профіль WWW
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Матеріали із експедиції "Велика Олександрівка 2009"


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


10 травня 2010, 00:36
Профіль WWW
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
продовження


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


10 травня 2010, 00:37
Профіль WWW
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Ось будь-ласка огляньте фото

Стосовно уфоманії журналістів про чупакабру - погоджусь

“Вона (тварина) скакала високо на двох лапах. Я злякалася й давай з усіх сил утікати. Коли оглянулася, то добре розгледіла жахливі лапи з трьома пальцями-кігтями. Тіло звіра - в шерсті, голова худа й продовгаста. Схожий на вовка, тільки більший і скакав на двох лапах”
Дивно а односельці Раїси розказували, що тварина пригнула на неї із дерева...

Напишіть вашу пошту мені в приват, я Вам вишлю три відео.

...Також я буду радий розглянути і Вашу версію на найближчому засіданні як депоновану доповідь, яку можете написати і вислати мені на пошту.


10 травня 2010, 00:39
Профіль WWW
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
IgorEIBC написав:
Ось будь-ласка огляньте фото

Стосовно уфоманії журналістів про чупакабру - погоджусь

“Вона (тварина) скакала високо на двох лапах. Я злякалася й давай з усіх сил утікати. Коли оглянулася, то добре розгледіла жахливі лапи з трьома пальцями-кігтями. Тіло звіра - в шерсті, голова худа й продовгаста. Схожий на вовка, тільки більший і скакав на двох лапах”
Дивно а односельці Раїси розказували, що тварина пригнула на неї із дерева...

Напишіть вашу пошту мені в приват, я Вам вишлю три відео.

...Також я буду радий розглянути і Вашу версію на найближчому засіданні як депоновану доповідь, яку можете написати і вислати мені на пошту.


Фото оглянув, можу сказати таке:
Слід на болоті із великими кігтями важко ідентифікувати, бо і вовк і собака будуть розчепірувати пальці щоб не грузнути у багнюку.
На фото з вимірами довжини кроку тварини погано видно сам слід. З натяжкою можна припустити, що сліди лягли прямолінійно, як у вовка. Довжина кроку 1.1 м для крупного вовка можлива, стрибок інколи досягає 2 м.
Сліди йдуть вздовж дороги, так ходять і собаки і вовки.

Пошкодження на тілах вбитих тваринах виключають журналістські фантазії про висмоктану кров. Видно, що на тілі
кроля є рвані рани. Потрібно було зробити патрозтин трупів кролів для заключення.

По гіпсовому відбитку теж є два варіанта - вовк або собака і ніяка не росомаха чи кенгуру.

Шерсть може бути як собачою, так і вовчою.

Паркан висотою 1.6 м, сітка у курнику не становлять перешкод для голодних хижаків.

Налякані дворові пси скоріш за все вовками. Для вовка свійський пес - найкращий делікатес.

Чи є поблизу сіл П"ятигори, Орестів кукурудзяні поля?

Почта admin@anomaly.pp.ua , дякую за фото і наперед за відеоматеріал.

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


10 травня 2010, 16:19
Профіль WWW
Искатель
Аватар користувача

З нами з: 23 травня 2009, 23:33
Повідомлень: 643
Звідки: Ukraine
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Andriy написав:
Шерсть може бути як собачою, так і вовчою.

Вот не могу понять с чего ты это взял. Может шерсть кроличья?

_________________
Ну? С богом, что ли? Одеваем!

Suum cuique


10 травня 2010, 18:18
Профіль WWW
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
mark написав:
Andriy написав:
Шерсть може бути як собачою, так і вовчою.

Вот не могу понять с чего ты это взял. Может шерсть кроличья?

Слушне питання...Ігору зразки шерсті передала місцева жителька і запевнила його, що це шерсть невідомого звіра.

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


10 травня 2010, 19:07
Профіль WWW
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
 cron

При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на http://www.anomaly.pp.ua обов'язкове.

Зв'язок з адміністрацією сайту: admin[пошта]anomaly.pp.ua


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов ufology-news.com