Сьогодні: 19 березня 2024, 13:55




Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі
 Ellora Caves 
Автор Повідомлення
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: Ellora Caves
Цитата:
У Вас примитивные знания в области египтологии. Учите матчасть.

Учите геологию - а точнее твердость и коррозию!
Еще учите логику и методы научной работы!

Египтология- не относиться к точным наукам! Тому в ней постоянно есть какие-то неточности!
Мат часть в понимании более сложных вычислений в египтологии - отсутствует! Только счеты и хронология!

Цитата:
Там лежат фантазии лаховских шарлатанов.

Опять таки - это еще надо доказать! Как говорят слов на ветер не бросай - давай доказательства!

Цитата:
Чем она примитивна?

То что выполнена примитивными технологиями по более мягкой породе!
Тому и разница в качестве!

Цитата:
Из какого именно камня? И где в ДЕ находятся залежи такового?

посмотрите экспедиционный отчет!

Цитата:
Она сделана из глины?

Она сделана из более мягкого камня
А в Египте есть множество пирамид из глины и щебня!

Цитата:
Все, начиная с размера.

Опять таки, а что дает размер? Какая в этом выгода для людей которые смотрят все это снизу вверх?

Цитата:
Кто сказал что это плохо? Гранит хорошо поддается обработке кремнем. Возражения будут?

Более мягкие породи поддаются кремню еще легче


15 липня 2010, 21:27
Профіль WWW
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 11 липня 2010, 22:20
Повідомлень: 24
Звідки: СССР
Повідомлення Re: Ellora Caves
Цитата:
В чому фантастика? перелічіть!
Краще перелічіть що там є наукового :).
Цитата:
Опять таки - это еще надо доказать! Как говорят слов на ветер не бросай - давай доказательства!

Так ви самі докажіть, що у творах Склярова, наприклад, нема ніякої фантазії.


15 липня 2010, 21:52
Профіль
Искатель
Аватар користувача

З нами з: 23 травня 2009, 23:33
Повідомлень: 643
Звідки: Ukraine
Повідомлення Re: Ellora Caves
Цитата:
Учите геологию - а точнее твердость и коррозию!
Еще учите логику и методы научной работы!

Вы, однажды, а если говорить точнее - здесь http://anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=33&t=241 уже опозорились, блеснув своими @познаниями@ в геологии. Поэтому, советую Вам прекратить балаган.

Цитата:
Египтология- не относиться к точным наукам!

И это все что Вам известно по египтологии?

Цитата:
Опять таки - это еще надо доказать! Как говорят слов на ветер не бросай - давай доказательства!

Доказывать новую гипотезу должны авторы оной. Учите логику и методы научной работы! :lol:

Цитата:
То что выполнена примитивными технологиями по более мягкой породе!
Тому и разница в качестве!

Так в чем примитивизЬм то? А? Расскажите нам о тех @примитивных технологиях@. Как да что делалось, какими инструментами. Прекращайте болтовню. Переходите на конструктивный диспут.

Цитата:
посмотрите экспедиционный отчет!

Какой такой отчет? Вы русский язык понимаете? Я задал Вам простой вопрос:из какого именно камня? И где в ДЕ находятся залежи такового? Потрудитесь ответить.

Цитата:
Опять таки, а что дает размер? Какая в этом выгода для людей которые смотрят все это снизу вверх?

Кто Вам сказал что @выгода@ предназначалась людям. Лаховские гуру? :lol:

Цитата:
Более мягкие породи поддаются кремню еще легче

Уморили Вы меня своей болтовней. Чем тверже материал заготовки, тем с большей точностью, качественние можно выполнить иероглифы. Понятно?

_________________
Ну? С богом, что ли? Одеваем!

Suum cuique


15 липня 2010, 22:07
Профіль WWW
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: Ellora Caves
Цитата:
опозорились, блеснув своими @познаниями@ в геологии

1. Я что-то не пойму, а где вообще там мои комментарии, и вообще это голословное оскорбление, не об основанное!
2. За помойку на "Уфолог.ру" я уже ответил! И давал Вам и ссылки и цитаты - на что Вы уважаемый "невнемательный человек" не обратили внимание!
Не применяйте штучки, что не разрешены правилами форума! :twisted:

При продолжении необоснованных обвинений в мою сторону типа "опозорились" и другие оскорбительные элементы - я буду писать жалобу администрации о просьбе Вашего профилактического бана!

Также прошу Вас чтоб Вы извенились - за такие заявления в мою сторону!


Цитата:
Доказывать новую гипотезу должны авторы оной.

Я Вам уже давал доказательства, повторяться из литературой не буду

Цитата:
Так в чем примитивизЬм то? А? Расскажите нам о тех @примитивных технологиях@. Как да что делалось, какими инструментами. Прекращайте болтовню. Переходите на конструктивный диспут.

я вам дал сылку, ексли Вам в лень на ее перейти - то так и скажите!

Цитата:
Кто Вам сказал что @выгода@ предназначалась людям.

а кому? Пете из 14-го этажа =)) ?

Цитата:
Чем тверже материал заготовки, тем с большей точностью, качественние можно выполнить иероглифы. Понятно?

Твердость учили в школе?


15 липня 2010, 22:40
Профіль WWW
Искатель
Аватар користувача

З нами з: 23 травня 2009, 23:33
Повідомлень: 643
Звідки: Ukraine
Повідомлення Re: Ellora Caves
Цитата:
Я что-то не пойму, а где вообще там мои комментарии, и вообще это голословное оскорбление, не об основанное!

Оказывается, у вас затруднения не только с геологией, египтологией но и с памятью. Напоминаю, Игорь EIBC смел усомнится в том, что твердость диабаза, примерно, в два раза больше гранита:
Цитата:
твердость гранита 6,5—7,5 по шкале Мооса (саркофаги, колонни і інші будівлі)
твердость базальта 7,0 по шкале Мооса (блоки)
твердость кварцита 7,0 по шкале Мооса (блоки)

Питання де тут в два раза?
Що ми бачило брехня і гра слів?

http://anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=33&t=55&start=10

Я опровергнул несусветную глупость выданную Игорем EIBC:
mark написав:
Вот добрый человек Zodiak44444 с лаховского форума дал ссылку на шкалу механических свойств горных пород:

Зображення

Твердость диабаза 630, примерно в два раза больше чем гранита 300 - 370
Ответ на Ваш вопрос:
Цитата:
Питання де тут в два раза?
Що ми бачило брехня і гра слів?
http://anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=33&t=55&start=10

http://anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=33&t=241

После такого ляпсуса Игорь EIBC набрался наглосли учить меня геологии:
Цитата:
Учите геологию - а точнее твердость и коррозию!
Еще учите логику и методы научной работы!
http://anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=33&p=1035#p1035

Цитата:
Не применяйте штучки, что не разрешены правилами форума! :twisted:

При продолжении необоснованных обвинений в мою сторону типа "опозорились" и другие оскорбительные элементы - я буду писать жалобу администрации о просьбе Вашего профилактического бана!

Обвинения в необразованности Игоря EIBC считаю подтвержденными. Админ решит кого банить.

Цитата:
Также прошу Вас чтоб Вы извенились - за такие заявления в мою сторону!

И не подумаю. Я назвал вещи своими именами.

Цитата:
а кому? Пете из 14-го этажа =))

Петя человек. Ваш ответ идиотичен по своей сути. Вы совсем не в теме, вы даже не знаете для чего строились обелиски в ДЕ.

А посему не собираюсь уходить в бесполезный спор.

_________________
Ну? С богом, что ли? Одеваем!

Suum cuique


16 липня 2010, 00:14
Профіль WWW
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 11 липня 2010, 22:20
Повідомлень: 24
Звідки: СССР
Повідомлення Re: Ellora Caves
Хлопці, давайте все-таки шанобливо ставитися друг до друга! Сперечайся - не сперечайся, однаково кожний залишиться при своїй думці, але навіщо ображати один одного? У Кавалета навчилися?


16 липня 2010, 07:55
Профіль
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: Ellora Caves
Вкотре прошу учасників не переходити на особистості.

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


23 липня 2010, 23:17
Профіль WWW
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 11 липня 2010, 22:20
Повідомлень: 24
Звідки: СССР
Повідомлення Re: Ellora Caves
IgorEIBC написав:
Останній раз із ним говорив, коли йому передавав кілька матеріалів про палеовізит, і кілька оцифрованих папок із архіва Академії Наук...
Він дякував за матеріали, поки що не було часу із ним говорити...Та не бачив, щоб він десь за ті матеріали згадував...можливо у майбутньому...


Учора розмовляв з Хардом про нашу тему. Він сказав, що не пам'ятає, щоб йому що-небудь передавали. Тим більше, що палеоконтактом він не дуже цікавився, його захопив тільки технічний аспект проблеми. Якщо ви дійсно передавали що-небудь, то він просив сказати де й коли це було.

IgorEIBC написав:
Так чтогож Ви не сохранили сторінки? І не виложили як доказ, на якось сереврі? Ну самі розумієте, повірю Вашим словам, якщо предявите докази, що таке чудили... без доказів ніяк
Виявилося, що деякі сторінки він сховав і може їх пошукати, якщо це так потрібно, але доводити нічого і нікому не хоче. Чесно кажучи, він і на мене сварився за те, що займаюся дурницями. :oops:


24 липня 2010, 16:27
Профіль
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: Ellora Caves
"Хард" в смислі хто?

Цитата:
Виявилося, що деякі сторінки він сховав і може їх пошукати, якщо це так потрібно, але доводити нічого і нікому не хоче.

Хе як так, хай шукає, я наприклад ніколи ні від кого стрінки не ховаю...

Мені відомо як пропадали по кілька сторінок із досить цікавими додатковими матеріалами по мегалітах.... але це зазвичай трапляється у альтернативщиків, а от, щоб якісь дискусії приховувати від скептиків, я не розумію... можливо Ви блефуєте?


25 липня 2010, 16:23
Профіль WWW
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 11 липня 2010, 22:20
Повідомлень: 24
Звідки: СССР
Повідомлення Re: Ellora Caves
Було б через що блефувати. Те, що тоді відбувалося в цій темі бачили всі й на інших форумах це обговорювалося. Через цю тему кілька людей забанили. Кавалет показав себе не з найкращої сторони. Все це я бачив на власні очі. Якщо вам потрібні докази - пишіть самі Харду. Якщо не хочете - нехай буде по вашому. Мені його захищати особливого резону нема, тим більше, що йому самому це не потрібно.


25 липня 2010, 18:46
Профіль
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: Ellora Caves
Тепер дійшло до мене!

Це написали тільки що:
Vitamin написав:
Кавалет показав себе не з найкращої сторони. Все це я бачив на власні очі.

Це писали раніше:
Цитата:
А саме забавне - це те, як адмін зганьбився, намагаючись затоптати автора статті.


1. Момент! а я подумав за *anskl* і ніяк не Кавалет! Я слідкую за поведінкою *anskl*, а не за кучкою різних модерів і адмінів....
2. Кавалет сам отримав тимчасовий бан, від anskl
3. Кавалет не входить в групу дослідників ЛАИ, але являеться адміном на форумі як програміст

Хто такий *anskl* - це А.Скляров, якому я передавав файли.
На форумі членами ЛАИ є лише: anskl, Heyoka, Runner та Time
Всі інші не являються членами ЛАИ, і виконують модераторсько-адміністраторські функції по обслуговуванні форума!

Що за Хард я не знаю!

Питання: яке відношення має анонім під ніком "Кавалет" до Склярова???

Чому відслідковую за Скляровим? - тому, що це потенційний претиндент на членство в майбутній Координаційні раді.... зразу як ми перейдемо до слідуючого етапу розгортання глобальної мережі дослідників і організацій, розподіленій по опер группах, єдиностандартизованій і науково обґрунтованій, відновлення колишнього "НТО РЭС" тепер глобально...Крім Склярова у мене ще десяток різних дослідників під моніторингом. Так у нас вже є ядро корд. ради "МИЦ-УНИЦА", всіх інших інтегруємо...


25 липня 2010, 22:01
Профіль WWW
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 11 липня 2010, 22:20
Повідомлень: 24
Звідки: СССР
Повідомлення Re: Ellora Caves
IgorEIBC, друже, ми з вами як два дурня розмовляемо о різних людях! Я довго сміявся, коли читав ваш пост! Як то кажуть - "в огороді бузина, а в Києві дядько Єгор". Я довго сміявся і ви тепер посмійтеся.

Хард - це мій знайомий і той, хто цю статтю написав - http://technica-molodezhi.ru/docs/Hard/ ... 695550001/ . Ви викладали фотографії, якими Кавалет і ще якийсь модер намагалися Харда виставити дурнем. Нормальні фотографії, що викладаються іншими людьми вони стерли й багатьох з них забанили. Ви самі бачите, що там немає фото остаточних результатів. Та й тему вони добре порізали. Із приводу цієї теми там серед адміністрації більші розбіжності були.
Про Склярова мови не було.
Ви мали на увазі дію Склярова, а я - адміністрації. :D


26 липня 2010, 22:58
Профіль
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
 cron

При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на http://www.anomaly.pp.ua обов'язкове.

Зв'язок з адміністрацією сайту: admin[пошта]anomaly.pp.ua


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов ufology-news.com