Сьогодні: 19 березня 2024, 07:35




Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі
 Ellora Caves 
Автор Повідомлення
Искатель
Аватар користувача

З нами з: 23 травня 2009, 23:33
Повідомлень: 643
Звідки: Ukraine
Повідомлення Re: Ellora Caves
Цитата:
P.S. Уважаемый mark, если у вас есть трудности с украинским языком, то я могу писать по-русски.

Ни в коем случае, пишите на любом удобном для Вас языке

_________________
Ну? С богом, что ли? Одеваем!

Suum cuique


13 липня 2010, 23:25
Профіль WWW
Искатель
Аватар користувача

З нами з: 23 травня 2009, 23:33
Повідомлень: 643
Звідки: Ukraine
Повідомлення Re: Ellora Caves
Цитата:
Взагалі на тому форумі багато чого цікавого знайти можна.

Можно. На http://rekhmire.flyboard.ru многие лаховцы отрезвились :D

_________________
Ну? С богом, что ли? Одеваем!

Suum cuique


13 липня 2010, 23:48
Профіль WWW
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: Ellora Caves
Вітамін
Цитата:
Так всі фотографії результатів дослідів, викладені адміністратором і модерами! Вони вибрали невдалі знімки і вирізали з них самі мутні шматки! Має місце нахабне підтасування фактів!.Та й взагалі з теми було вилучено кілька цікавих сторінок, у тому числі і якісні знімки та хамство адміна, а люди що виклали фото одержали бан(автор статті й ще кілька людей). Але про це краще в самого автора запитаєте, я всього вже не пам'ятаю.


звідки викрадені із свох фотоапаратів і відеокамер? див. експедиції http://lah.ru/exped.htm
як розуміти невдалі знімки - самі хоч зрозуміли, що сказали?
А як відрізнити вдалі від не вдалих?
(чи може це зручні факти і не зручні?)

Цитата:
нахабне підтасування фактів!

доречі це ще треба доказати, поки що є докази до зворотного

Цитата:
Ось фото звідти в макрорежимі

кажу ж бо криві лінії

Цитата:
Та й взагалі з теми було вилучено кілька цікавих сторінок, у тому числі і якісні знімки та хамство адміна, а люди що виклали фото одержали бан(автор статті й ще кілька людей).

Так чтогож Ви не сохранили сторінки? І не виложили як доказ, на якось сереврі? Ну самі розумієте, повірю Вашим словам, якщо предявите докази, що таке чудили... без доказів ніяк

Цитата:
Але про це краще в самого автора запитаєте, я всього вже не пам'ятаю.

Останній раз із ним говорив, коли йому передавав кілька матеріалів про палеовізит, і кілька оцифрованих папок із архіва Академії Наук...
Він дякував за матеріали, поки що не було часу із ним говорити...Та не бачив, щоб він десь за ті матеріали згадував...можливо у майбутньому...

Марк
Цитата:
Как иначе определить состояние скальных пород, наличие в них трещин?

Ви колись чули про такий термін як Трудеефективність чи доцільність, такі дії не вигідні як економічно так і за часом виконання. Не вже не простіше збудувати із глини, чи мякіших порідк як це робили Перси?
Наіщо бурити сверхтвердий камінь, коли є більш мякі?


14 липня 2010, 23:32
Профіль WWW
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 11 липня 2010, 22:20
Повідомлень: 24
Звідки: СССР
Повідомлення Re: Ellora Caves
Цитата:
А як відрізнити вдалі від не вдалих?
Для цього достатньо порівняти знімки, розміщені на цих двох форумах. Різниці не помітить тільки сліпий :lol:
Цитата:
кажу ж бо криві лінії
Криві де? На артефактах? Там, як правило, лінії ще більш криві - отут ви праві. :) Я тримав зразки в руках і можу підтвердити - вони нічим не відрізняються від артефактів.
І взагалі, мені важко відповідати на ваші питання, адже я не автор роботи, але я його можу сюди запросити тому що він мій знайомий. До речі, він теж українець. Тільки він не любить сидіння на форумах і порожню балаканину, суперечки він розводити не буде - це точно, не така він людина.


15 липня 2010, 07:08
Профіль
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: Ellora Caves
Цитата:
Я тримав зразки в руках і можу підтвердити - вони нічим не відрізняються від артефактів.

Ви тримали в руках артефакти і до них прикладали зразки?
Цитата:
Для цього достатньо порівняти знімки, розміщені на цих двох форумах. Різниці не помітить тільки сліпий

Тому що на форумі "парадигми 19 століття" лежать лише фотографії вигідні парадигмі 19-го століття =)


15 липня 2010, 13:35
Профіль WWW
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 11 липня 2010, 22:20
Повідомлень: 24
Звідки: СССР
Повідомлення Re: Ellora Caves
Артефакти та зразки я не прикладав одне до одного, але порізно бачив. На пам'ять я поки не скаржуся. А вам щоб відрізнити картоплю від яблука потрібно прикладати їх друг до друга?
Цитата:
Тому що на форумі "парадигми 19 століття" лежать лише фотографії вигідні парадигмі 19-го століття =)
На сайті й форумі ЛАИ лежать тільки фотографії й матеріали вигідні ЛАИ. І іншого там не знайти, на жаль, особливо на сайті. Ні Лукаса, ні Горелика із Гвинеттом, а вже тим більше статтю з "Техники Молодежи" там не знайти низащо й ніколи!


15 липня 2010, 14:18
Профіль
Искатель
Аватар користувача

З нами з: 23 травня 2009, 23:33
Повідомлень: 643
Звідки: Ukraine
Повідомлення Re: Ellora Caves
Цитата:
Цитата:
Как иначе определить состояние скальных пород, наличие в них трещин?


Ви колись чули про такий термін як Трудеефективність чи доцільність, такі дії не вигідні як економічно так і за часом виконання. Не вже не простіше збудувати із глини, чи мякіших порідк як це робили Перси?
Наіщо бурити сверхтвердий камінь, коли є більш мякі?

Неужели так сложно прочитать специализированную литературу о ДЕ? Какие к черту персы? Вы представляете себе египетский обелиск из глины? Я нет. И эффективность труда Вы приплели (извиняюсь за грубость, просто другого слова не могу найти) сюда зря. Изучите количество гранитных архитектурных сооружений, скульптур, изделий в ДЕ и вообще историю, потом судите об эффективности труда.

_________________
Ну? С богом, что ли? Одеваем!

Suum cuique


15 липня 2010, 17:38
Профіль WWW
Искатель
Аватар користувача

З нами з: 23 травня 2009, 23:33
Повідомлень: 643
Звідки: Ukraine
Повідомлення Re: Ellora Caves
Vitamin написав:
На сайті й форумі ЛАИ лежать тільки фотографії й матеріали вигідні ЛАИ. І іншого там не знайти, на жаль, особливо на сайті. Ні Лукаса, ні Горелика із Гвинеттом, а вже тим більше статтю з "Техники Молодежи" там не знайти низащо й ніколи!

Именно так. На своей площадке лаховские гуру пристально следят за высказываниями посетителей и моментально @отчислиляют@ за инакомыслие.

_________________
Ну? С богом, что ли? Одеваем!

Suum cuique


15 липня 2010, 18:30
Профіль WWW
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 11 липня 2010, 22:20
Повідомлень: 24
Звідки: СССР
Повідомлення Re: Ellora Caves
mark написав:
Именно так. На своей площадке лаховские гуру пристально следят за высказываниями посетителей и моментально @отчислиляют@ за инакомыслие.
Зате фантастики вистачає, причому ненаукової. Похованих користувачів там цілий цвинтар - це так. :)


15 липня 2010, 19:01
Профіль
Искатель
Аватар користувача

З нами з: 23 травня 2009, 23:33
Повідомлень: 643
Звідки: Ukraine
Повідомлення Re: Ellora Caves
Vitamin написав:
mark написав:
Именно так. На своей площадке лаховские гуру пристально следят за высказываниями посетителей и моментально @отчислиляют@ за инакомыслие.
Зате фантастики вистачає, причому ненаукової. Похованих користувачів там цілий цвинтар - це так. :)

Игорь EIBC открыл параллельную к этой ветку на лаховском форуме, она прожила там всего несколько часов. @фантазёры@ грохнули тему без всяких пояснений :D

_________________
Ну? С богом, что ли? Одеваем!

Suum cuique


15 липня 2010, 20:34
Профіль WWW
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: Ellora Caves
Цитата:
Вы представляете себе египетский обелиск из глины?

вопрос: зачем вообще обелиск?

Людям живучим в глиняным домах, использующим примитивные средства для добывания себе пропитания, в друг в голову приходит построить обелиск, да еще из гранита ! - это не вписывается в человеческую логику
это то же самое что строить сегодня 50 метровый обелиск из платины! - экономически невыгодное безумие.

Цитата:
На сайті й форумі ЛАИ лежать тільки фотографії й матеріали вигідні ЛАИ.

Правильніше сказати, там лежать компромати шарлатанства парадигми 19-ст

Цитата:
Какие к черту персы?

Такие http://lah.ru/expedition/iran2009/titul.htm причем из вида ничем не хуже за Египетские - только разница в том что это примитивная обработка
Зображення

Чем Персеполис хуже? Почему не можно создать из более мягкого камня - причем все это будет сделано гараздо скорей и экономней, и с вида не отличишь! 8-)

Цитата:
Вы представляете себе египетский обелиск из глины? Я нет

а я представляю! Колонна Зображення
что здесь хуже чем в обелиска? чем это плохо - более мягкий камень, хорошо поддается обработке бронзой!
Зображення

Цитата:
На своей площадке лаховские гуру

Модератор - это еще ну гуру!
Моделратор следит за тем чтоб не спамили, и чтоб не кидали одно и то же по 10 раз!

Цитата:
Зате фантастики вистачає, причому ненаукової.

В чому фантастика? перелічіть!

Цитата:
Игорь EIBC открыл параллельную к этой ветку на лаховском форуме, она прожила там всего несколько часов. @фантазёры@ грохнули тему без всяких пояснений

Почему же грохнули, мне например сообщили причину чего грохнули.
сказали что это клон и что такая тему уже есть! Попросили разрешение на удаление - я разрешил.


15 липня 2010, 20:46
Профіль WWW
Искатель
Аватар користувача

З нами з: 23 травня 2009, 23:33
Повідомлень: 643
Звідки: Ukraine
Повідомлення Re: Ellora Caves
Цитата:
вопрос: зачем вообще обелиск?

А зачем я Вам список литературы по ДЕ выложил? Читайте и все поймете!

Цитата:
Людям живучим в глиняным домах, использующим примитивные средства для добывания себе пропитания, в друг в голову приходит построить обелиск, да еще из гранита

У Вас примитивные знания в области египтологии. Учите матчасть.

Цитата:
Правильніше сказати, там лежать компромати шарлатанства парадигми 19-ст

Там лежат фантазии лаховских шарлатанов.

Цитата:
только разница в том что это примитивная обработка

Чем она примитивна? :D

Цитата:
Почему не можно создать из более мягкого камня

Из какого именно камня? И где в ДЕ находятся залежи такового?

Цитата:
а я представляю! Колонна

Она сделана из глины? :D

Цитата:
что здесь хуже чем в обелиска?

Все, начиная с размера. :D

Цитата:
чем это плохо - более мягкий камень, хорошо поддается обработке бронзой!

Кто сказал что это плохо? Гранит хорошо поддается обработке кремнем. Возражения будут?

Цитата:
Почему же грохнули, мне например сообщили причину чего грохнули.
сказали что это клон и что такая тему уже есть! Попросили разрешение на удаление - я разрешил.

Вот оно что! :D Не смешите народ!

_________________
Ну? С богом, что ли? Одеваем!

Suum cuique


15 липня 2010, 21:14
Профіль WWW
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
 cron

При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на http://www.anomaly.pp.ua обов'язкове.

Зв'язок з адміністрацією сайту: admin[пошта]anomaly.pp.ua


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов ufology-news.com