Лабораторія досліджень аномальних явищ
http://www.anomaly.pp.ua/

Тюрма в Каросте шокує привидами мисливців.
http://www.anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=19&t=97
Сторінка 1 з 1

Автор:  Andriy [ 14 червня 2009, 22:05 ]
Тема повідомлення:  Тюрма в Каросте шокує привидами мисливців.

Міжнародна команда мисливців за привидами (Ghost Hunters International), побувавши в Ліпайській в'язниці в Каросте, визнала, що це місце є одним з найбільш густозаселених привидами у світі.

Телевізійна програма про в'язницю в Каросте нещодавно була показана в США.

У програмі мисливці за привидами визнали, що в'язниця в Каросте є одним з найактивніших місць у контексті паранормальних явищ. Мисливцям вдалося не тільки вступити в контакт з привидом - чути його, відчувати і бачити, але й констатувати присутність привида за допомогою спеціальної техніки.

Розповідають, що восени 1944 року під час перевірки документів якийсь юнак потрапив до в'язниці незадовго до власного весілля. Він зумів передати нареченій записку: мовляв, живий, повернуся, чекай, все буде добре. Але не повернувся в призначений термін.
Тоді наречена якимось чином проникла до в'язниці. А дізнавшись, що хлопця напередодні розстріляли, покінчила з собою - прямо у камері, де сподівалася його знайти.
З тих пір привид дівчини час від часу нагадує про себе. А камера № 18 вважається "поганим" місцем. Переважно камера закрита. Кажуть, за часів радянської гауптвахти тут теж траплялися дива.
Одного разу злісного порушника статуту - якогось п'яницю закрили там, щоб відіспався. Бідолага за двадцять хвилин протрезвів і благав перевести його в іншу камеру. Наступного разу - уже в наш час - латвійського солдата відвезли з "поганої" камери прямо ... в дурку.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/