Лабораторія досліджень аномальних явищ
http://www.anomaly.pp.ua/

Чупакабра з Тернопільщини схожа на кенгуру та їсть кукурудзу
http://www.anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=20&t=231
Сторінка 1 з 1

Автор:  Andriy [ 23 квітня 2010, 14:02 ]
Тема повідомлення:  Чупакабра з Тернопільщини схожа на кенгуру та їсть кукурудзу

Україну продовжують наповнювати чутки про загадкових тварин

Загадкову чупакабру бачили мешканці двох сіл в Збаразькому районі Тернопільської області. Районна газета "Народне слово" опублікувала розповідь мешканки села Бодаки, яка бачила тварину, пасучи корову. Звір був рудим, без шерсті з гладкою шкірою. Пенсіонерці тварина видалася схожою на кенгуру - вона відігнала її палицею.

У виданні, з посиланням на мешканців прилеглих сіл, подана інформація, що чупакабру бачили за поїданням качанів кукурудзи.

"Про ту чупакабру в селі ще з минулої осені говорять. Люди приходили в сільраду, казали - зробіть щось. Я тут вже з співробітницею жартую. Кажу - давай ти станеш з одного боку села, я з іншого, і так будемо чупакабру ловити. Ми повідомили про звернення громадян дільничному інспектору. Не знаю навіть, що про ту чупакабру думати. В нас В нас лісів багато - може щось і водиться" - розповіла Gazeta.ua секретар сільради Бодаків Оксана Савчук.

На пагорбах за Бодаками місцеві люди нещодавно знайшли великі нори. Підозрюють, що чупакабра може жити саме там. В сільраді таку версію не відкидають, однак припускають, що це можуть бути звичайні лисячі нори.
В сусідньому селі Лози чупакабра також з'являлася.

"Ще кілька років тому один мій родич розповідав, що їхав машиною, а дорогу йому перебігла якась незрозуміла тварина - не то лис, не то собака, не то олень. Ще одні люди розповідали, що їх в лісі переслідував звір і видавав дивні звуки. Останнім часом, правда, все стихло", — повідомила бухгалтер сільради Лоз Наталя Брега.

За матеріалами: Gazeta.ua

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/