Лабораторія досліджень аномальних явищ
http://www.anomaly.pp.ua/

Знайдений труп снігової людини (ФОТО)
http://www.anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=20&t=29
Сторінка 1 з 1

Автор:  Andriy [ 27 травня 2009, 01:32 ]
Тема повідомлення:  Знайдений труп снігової людини (ФОТО)

Зображення

Троє мисливців за сніговою людиною оголосили, що виявили його труп в лісах штату Джорджія, США. Мисливці стверджують, що представлять результати аналізи ДНК своєї знахідки на прес-конференції, яка відбудеться в Каліфорнії.

Згідно з даними, представленим в прес-релізі, зріст незвичайної істоти складає близько 2,5 метрів, вагу перевищує 225 кілограмів. Тварина чоловічої статі покрита червонуватою шерстю, але виглядає, швидше, як людина, а не як мавпа. За словами авторів знахідки, істота пересувається на двох задніх лапах (мисливці стверджують, що в день, коли вони виявили труп істоти, місцеві жителі бачили в лісі декілька його живих родичів). Розмір стопи "снігової людини" складає 43 сантиметри. Такий розмір відповідає назві Bigfoot ("Велика нога"), яку іноді вживають як синонім виразу "снігова людина".

Зображення

Меттью Уїттон (MatthewWhitton) і Рік Дайер (RickDyer), що виявили труп загадкової істоти на пару володіють сайтом bigfoottracker.com, який присвячений пошукам снігової людини. Колишній офіцер поліції і колишній співробітник виправного закладу організовують експедиції для упіймання "Великої ноги". Представляти журналістам свою знахідку вони будуть разом з Томом Біскарді (TomBiscardi), який написав декілька книг про снігову людину.

Зображення

За запевненнях Уїттона, Дайера і Біскарді, після прес-конференції труп істоти буде підданий ретельній експертизі, в якій візьмуть участь молекулярний біолог, археолог і палеонтолог. Місце і час проведення аналізів, а також місцезнаходження "снігової людини" не розголошуються. За словами авторів знахідки, він знаходиться в холодильнику в добре захищеному місці. Слід зазначити, для більшої частини території Джорджії характерний субтропічний клімат.

Легенди про існування снігової людини, або єті, відомі ще з часів Стародавньої Греції. У творчості різних народів зустрічаються зображення волохатих людиномавп величезного зросту. До цих пір не було отримано достовірних доказів того, що снігова людина існує насправді.

За матеріалами gazeta.ua, cryptomundo.com

Автор:  Mary [ 29 травня 2009, 22:22 ]
Тема повідомлення:  Re: Знайдений труп снігової людини (ФОТО)

Трупик схожий на велику мавпу, але мордочка ближче до викопних предків людей :hospital:

Автор:  fart [ 01 червня 2009, 18:53 ]
Тема повідомлення:  Re: Знайдений труп снігової людини (ФОТО)

Як відреагувала офіційна наука на таку знахідку?

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/