Лабораторія досліджень аномальних явищ
http://www.anomaly.pp.ua/

Літаючі стержні
http://www.anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=20&t=67
Сторінка 1 з 1

Автор:  Andriy [ 06 червня 2009, 19:19 ]
Тема повідомлення:  Літаючі стержні

Зображення

Вже декілька років інтернет-простір шокують знімки таємничих літаючих стержнів. Так називають подовгуваті об'єкти з крильцями, які з величезною швидкістю пролітають мимо, а інколи навіть без якої-небудь шкоди пронизують нас наскрізь. Інша назва стержнів - "літаючі палички" (flying rods), "дротики" чи "літаюча риба" (SkyFish). Часто вони з'являються перед катастрофою - наприклад, під час краху американського Всесвітнього торгового центру 11 вересня 2001 року чи у момент падіння ракети Су-27 на львівському авіасалоні.

Перша згадка про літаючі стержні датується 5 березня 1994 року, коли телеоператори Хосе і Мануель Ескамільо, будучи не де-небудь, а в Розуеллі, штат Нью-Мексіка (місці падіння знаменитого рокуельського НЛО), намагалися зняти дивний об'єкт, що світився, який здався їм літаючою тарілкою. Тоді у кадр попало щось дивне - об'єкт подовгуватої форми, який мчався по небу з неймовірною швидкістю. Його можна було помітити лише при покадровому перегляді відеозаписів.

Незабаром свідоцтва про існування літаючих стержнів стали з'являтися зі всіх кінців світу. Їх виявляли на багатьох відеозаписах сучасними відеокамерами при покадровому перегляді. В документальному фільмі "Rods", знятому в 2005 році режисером John Moffet, в деяких кадрах помітно, як літаючий стержень з'являється з-під поверхні океану і злітає в небо, причому прекрасно видно, як розходиться вода при підйомі цього об'єкту. Зрозуміло, попали вони у кадр випадково, адже із-за неймовірної швидкості пересування засікти їх неозброєним поглядом неможливо. Більш того, встановлені на одному з "Шаттлів" відеокамери зуміли зняти літаючі стержні навіть у космосі!

На всіх фотографіях і відео стержні схожі на довгі сигари з невеликими крильцями уздовж всього тіла. Існують відео, в яких стержні проходять крізь тверді предмети, наприклад, будівлі. Проте наука рішуче не може підтвердити існування крупних об'єктів з властивістю проходити крізь стіни, подібно до нейтрино. Оком їх не побачити, лише на відеокадрі або фотознімку з тривалістю експозиції кадру (увага!) - 0,002 сек! Зрозуміло, що якби вони стояли на місці, а не літали так швидко, їх можна було б побачити. А на фотознімках їх видно!

Зображення

Багато хто вважає, що це невідома форма життя, такі собі живі істоти. Вони мають вигляд невеликої білої трубочки, яка літає і в якої з боків швидко ворушаться якісь "лапки" чи "крильця", здійснюючи гвинтоподібні хвилеподібні рухи. Інколи це не трубочка, а симетрична фігура з центральною віссю. Лінійні розміри стержнів оцінюються від декількох сантиметрів до 15 метрів. Ці істоти літають на надзвуковій швидкості - приблизно 10 000 кілометрів на годину. Розмах "крил" складає приблизно 30 см. Колір їх золотисто-коричневий (на деяких фотографіях це прекрасно видно). Ймовірно, ці істоти володіють інтелектом: багато очевидців стверджують, що вони бачили, як «стержні» рухалися парами, крутились на одному місці або ж просто рухалися в одному напрямі, ніби у них є своя певна мета.

За матеріалами: інтернет видань.

"Стержень" у Львові 2002р.


Документальний фільм про "Літаючі стержні"

Автор:  xFILA [ 11 червня 2009, 19:07 ]
Тема повідомлення:  Re: Літаючі стержні

Andriy
Цікава інфа, дякую! :)

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/