Сьогодні: 17 липня 2024, 19:00
Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
 Тунгуський метеорит - гість із «задзеркалля»? 
Автор Повідомлення
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Тунгуський метеорит - гість із «задзеркалля»?
Зображення

Це сталося 30 червня 1908 року. Стояв тихий ранок, коли раптом у небі, залишаючи за собою слід, який було видно у всьому Центральному Сибіру, пронісся метеорит. Його політ супроводжувався таким гуркотом, що тремтіла земля, ходили ходуном хати, самі по собі розкривалися двері. Таємниче небесне тіло сховалося за обрієм, і відразу ж розляглися три-чотири удари і гуркіт, який почули на відстані тисячі кілометрів. У районі ріки Підкам’яна Тунгуска спалахнула вогняна куля. Вибух був настільки сильний, що у багатьох селищах у вікнах будинків потріскали шибки. Подію в сибірській тайзі зареєстрували і вчені. В Іркутську, Ташкенті, Тифлісі, у німецькому місті Йєна сейсмологічні станції зареєстрували струс земної кори. У Лондоні барографи зафіксували вибухову хвилю. Три ночі поспіль у Європі і на півночі Африки не темніло – так яскраво світилося небо.

На жаль, у ті роки цією подією ніхто не зацікавився. Вважалося, що впав метеорит. Тільки в 1927 році в район Тунгуски спорядили першу експедицію. За нею пішли інші. Але жодна з них не знайшла ні метеорита, ні його уламків. Дивно виглядав повалений ліс у місці падіння “небесного каменя”. Дивувала і величезна енергія вибуху. Усі ці фактори змусили по-новому глянути на подію, висунути нові гіпотези про причину вибуху в тайзі. Деякі з них були на межі фантастики. Так, одні дослідники вважали, що над Сибіром вибухнув інопланетний космічний корабель, інші заперечували їм і приписували тунгуському вибуху ядерний характер. Висували і таку версію: причина катастрофи 1908 року - зіткнення Землі з чорною дірою. Судячи з описів руйнувань, діра мала таку ж масу, як астероїд діаметром у 60 кілометрів, але стиснутий до розмірів ледь більше атома. Але і таке екзотичне пояснення тунгуського феномена не знайшло наукового підтвердження. Найімовірніше, говорили вчені, це було просто ядро крижаної комети...

Ця таємниця досі хвилює вчених світу. Чому після падіння Тунгуського метеорита, що знищив 2100 квадратних кілометрів лісу, не залишилося жодних слідів - ні кратера, ні уламків самого небесного тіла? Цікаво, що й астероїда, що упав у Йорданії у квітні минулого року на очах у сотні свідків, також не знайшли. Місце його падіння визначили завдяки обгорілій землі і спаленим деревам. Безвісти зникали метеорити, що бомбардували Іспанію наприкінці 1990-х. Астрономи “загубили” тисячі комет у Сонячній системі.

Нещодавно фізик Мельбурнського університету доктор Роберт Фут висунув сенсаційну теорію, яка пояснює ці загадкові явища. Він пов’язує зникнення небесних тіл з існуванням так званої дзеркальної речовини.

Ця речовина діє на рівні дрібних часток. У своїх міркуваннях Фут спирається на теорію, за якою для кожного електрона чи протона, нейтрона, нейтріно є свій дзеркальний двійник. Там, де звичайні частки взаємодіють з речовиною, дзеркальні частки (античастинки) з нею анігілюють, тобто взаємознищуються. Видатний сучасний астрофізик, англійський вчений Стівен Хокінг пояснював це так: “Зустрівши антисебе, не здумайте привітатися з ним за руку. Виникне сліпучий спалах світла, і ви обоє зникнете”.

“Якщо антиречовина існує в реальності, - каже Фут, - то повинні існувати і дзеркальні зірки, дзеркальні планети і навіть дзеркальне життя”.

Але відповідно до його міркувань єдиний доказ існування дзеркального світу – виплеск енергії від взаємодії часток і античасток, як у випадку з тими метеоритами, що впали, чи зі “сліпучим спалахом світла”. Щодо комет, то й тут американські вчені дійшли разючих висновків. Малих небесних тіл у Сонячній системі дуже мало: більшість їх кудись зникає. Єдине пояснення цьому – дзеркальна речовина...

Для пересічних людей, ненауковців, у теорії доктора Фута є важливими два моменти. По-перше, учений вважає, що зниклі комети усе ще в Сонячній системі і цілком можуть зіткнутися з Землею. А по-друге, якщо теорія підтвердиться внаслідок майбутніх експериментів, то вона пояснить безліч загадкових явищ типу кульової блискавки, що зникає без сліду відразу після вибуху, привидів і паралельного “дзеркального” світу.


- А що думають про це наші вчені? - з таким запитанням звернулася я до завідувача кафедри астрофізики Львівського національного університету ім. Ів. Франка, доктора фізико-математичних наук, професора Маркіяна Васильовича Вавруха.

- Відомо багато різних гіпотез щодо явища під назвою “тунгуський метеорит”. Я вважаю, що гіпотеза Роберта Фута має слабке місце. Якщо це був масивний предмет, побудований з антиречовини, то автор спирається на гіпотезу про існування антисвіту, який знаходиться так далеко, що не взаємодіє з нашим світом. На сьогодні гіпотеза існування антисвіту також сумнівна. Якщо припустити, що антисвіт існує, то метеорит з антиречовиною мусив би пройти величезну відстань у нашому світі, уникаючи зіткнень зі звичайною речовиною. Але космос не є вакуумом, він заповнений речовиною. І той метеорит повинен би анігілювати раніше, ніж зіткнувся з Землею. Якщо навіть він долетів до Землі, то в земній атмосфері відбулася б його миттєва анігіляція з виділенням великої світлової енергії. Внаслідок чого повинна утворитися єдина ударна хвиля і виникнути пожежа на поверхні Землі. Наскільки я знаю, на місці падіння не виявлено обгорілого лісу, він просто був повалений.

Я схиляюсь до того, що в атмосферу Землі потрапила частина ядра комети, побудована з льоду, космічного пилу і газів. Таке тіло, потрапивши в атмосферу Землі, створило ударну хвилю і в процесі руху в атмосфері випарувалося.

Хочеться вірити,що в майбутньому дослідники з’ясують істинну причину того явища, яке називають “Тунгуський метеорит”.

За матеріалами wz.lviv.ua

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


02 червня 2009, 00:11
Профіль WWW
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 03 червня 2009, 02:00
Повідомлень: 21
Звідки: Донецк
Повідомлення Re: Тунгуський метеорит - гість із «задзеркалля»?
В тунгуске приземлився космический корабль, там даже фон радиационний повишен.


03 червня 2009, 02:16
Профіль WWW
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 2 повідомлень ] 

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  


При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на http://www.anomaly.pp.ua обов'язкове.

Зв'язок з адміністрацією сайту: admin[пошта]anomaly.pp.ua


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов ufology-news.com