Лабораторія досліджень аномальних явищ
http://www.anomaly.pp.ua/

Прикарпатський вчений спростовує теорію Дарвіна.
http://www.anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=33&t=64
Сторінка 1 з 1

Автор:  Andriy [ 06 червня 2009, 03:25 ]
Тема повідомлення:  Прикарпатський вчений спростовує теорію Дарвіна.

Навіть формулу спеціальну знає. Науковець намагається достукатися до Міністерства освіти і ввести його дослідження до шкільної програми, бо впевнений, що з допомогою цієї формули можна змінити світогляд людини. Вчений заперечує також і теорію Дарвіна. На його думку, людина не може походити від мавпи.

Творець світу існує. Це науково доводить прикарпатський астроном Іван Климишин. Головний аргумент – фізична формула невідомого автора. Вперше науковець побачив її тридцять років тому у книзі чеського вченого. Ці чотири латинські літери доводять, що до будь-якої дії можна застосувати сотні мільярдів варіантів. І природа навряд чи змогла б сама віднайти правильне вирішення, аби створити Всесвіт та людину на землі. Отже, без Творця чи Вищого розуму не обійшлося.

Іван Климишин, доктор фізико-математичних наук: "Чи може сліпоглухоніма природа, перебираючи всліпу всі можливі варіанти, а тоді всі варіанти рівноправні, дістати саме те, що потрібно при побудові організму, побудові елемента якогось там органу?".

Теорію Дарвіна про те, що людина походить від мавпи, вчений називає недопрацьованою. Каже, 48 хромосом мавпи ніяк на могли мутувати на 46 людських.

Іван Климишин, доктор фізико-математичних наук: "Мушку-дрозофілу мордують уже сто років. Вона може бути без лапок, вона може бути без крилець, в неї на крильцях може бути ще 134 додаткових очей - що завгодно може бути. Але бджоли з неї ще ніхто не отримав".

Іван Климишин – гордість Прикарпатського університету. Саме йому людство завдячує найдосконалішим атласом зоряного неба. А підручник «Історія астрономії» перекладено кількома мовами. За ним вивчають астрономію школярі всього світу.

Іван Миронюк, проректор Прикарпатського університету імені Василя Стефаника: "Він є членом Міжнародного астрономічного союзу. Це говорить про його світове визнання. Американський біографічний інститут впродовж декількох років визначав його людиною року. Слова Климишина заслуговують на дуже серйозну увагу і до його порад та рекомендацій прислуховуються всі".

Вчений хоче, щоб це твердження ввели в шкільні посібники. Якщо змалку людина знатиме, що Творець існує – вона буде добрішою, милосерднішою та уважнішою до інших, а в хвилини розпачу матиме віру та надію.

За матеріалами: ictv.ua

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/