Лабораторія досліджень аномальних явищ
http://www.anomaly.pp.ua/

Українець запропонував альтернативний календар
http://www.anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=33&t=663
Сторінка 1 з 1

Автор:  Andriy [ 25 грудня 2010, 15:51 ]
Тема повідомлення:  Українець запропонував альтернативний календар

2012 рік - світ може зустріти вже за новим календарем. ООН розгляне нові варіанти систем літо-числення. Пропозицій декілька. За однією з них, рік починається у неділю, а в тижні з'являється додаткова субота. Ще один варіант - так званий "Симетричний календар", кожен місяць у якому розпочинається з понеділка, а кількість днів у лютому, травні, серпні та листопаді - збільшується до 35.

А от на Буковині - є свій "Вічний календар". Його ще 10 років тому вигадав учитель фізики. Патент винахіднику видали, проте впроваджувати новацію у життя не поспішають.

Вчитель фізики районної школи вигадав та запатентував вічний календар. Тепер от намагається переконати чиновників, що винахід цей - річ корисна, а головне - економна.

Олександр Макарчук пояснює - сучасний Григоріанський календар щороку "губить" по кілька секунд. Його ж винахід - більш точний. У вічному календарі - 13 місяців. Між серпнем і вереснем з'являється Грибень. Кожен місяць має по 28 днів. І усі починаються в понеділок.

Зображення

Олександр Макарчук, автор вічного календара:

Зображення

- Надзвичайно легко запамятати, який день буде 1-го числа будь-якого місяця. Це - понеділок.

"Вічний календар" полегшить життя передусім бухгалтерам - вираховувати кількість відпрацьованих годин із цим календарем значно простіше, переконана дружина винахідника.

Лідія Макарчук, дружина винахідника:

- Він поїхав у Київ, там його запатнетували і сказали: чоловіче, якщо тобі удасться цей календар, щоб він увійшов у дію, ти получиш Нобелівську премію.

Академік Василь Балух із різноманітними календарями працює давно - спеціалізується на античній історії. Каже, у винаході Сторожинецького вчителя раціональне зерно є. Та навряд чи світ готовий до "календарних змін".

Зображення

Василь Балух, доктор історичних наук:

- Це буде повний колапс абсолютно. І важко вивчити хронологічну таблицю подій у всесвітній історії, напевно, ще треба буде знаходити переписувачів, щоб переписували по-новому всю історію.

Та Олександр Макарчук переконаний - його вічний календар стане таки повсякденним. І вже звернувся у Міжнародний астрономічний союз та Світову асоціацію календарів. Проте там розглядають лише листи від перших осіб держави. В Україні ж фізику відписують - проштовхуйте свій винахід самі.

Олена Цинтила, Максим Соколик, Новини, телеканал "Інтер", Чернівецька область

За матеріалами: podrobnosti.ua

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/